Najlepsze inspiracje
zamiast gotowych rozwiązań.

Nowe

Pięciogwiazdkowy dzień :)

Blog roku 2013

Pomóż nam, proszę. Tylko TY możesz to zrobić!

Blog roku 2013

Wyślij SMS o treści B00071 na numer 7122, zagłosuj na nas i przekaż 1,23 zł Fundacji Gajusz już teraz. Nie zwlekaj!

Dwa w jednym: wesprzyj prowadzącą hospicjum dla dzieci Fundację Gajusz i … oddaj przy tym głos na nasz blog. Więcej na stronie konkursu Blog Roku 2013

Bardzo zależny nam na czasie. Głosy poparcia zbierane są do południa 6 lutego 2014. W chwili obecnej nasz blog wyświetlany jest na 14 pozycji wyników, a przejście do kolejnego etapu zagwarantuje mu jedynie pozycja w pierwszej dziesiątce. Dzieli nas już tylko 4 pozycji (brakuje nam około 100 SMS).

Z jednego numeru telefonu zliczany jest tylko jeden głos, dlatego tak ważna jest TWOJA pomoc.

Komentarze (11)

 • Krzysztof Wiśniewski

  |

  Bardzo dziękuję tym wszystkim, którzy na nas zagłosowali. Ostatniego stycznia z rana nie mieliśmy żadnego poparcia. Przed śniadaniem wysłałem głosy z naszych telefonów (przecież autor musi chwalić swoje dzieło) i mieliśmy pierwszą, mikroskopijną kropkę, a nasz blog pojawił się na 7 stronie wyników głosowwania. Potem poprosiliśmy Was o pomoc i dziś rano (1 lutego) wyświetlają się już 2 kropki i jesteśmy na stronie 4!!! DZIĘKI BARDZO KOCHANI! DZIĘKI!
  Proście dalej w naszym imieniu swoich braci, siostry, szwagrów, pociotków, drużyny sportowe, chóry kościelne, górników dołowych i pilotów rakiet kosmicznych o poparcie dla nas w konkursie. Dzień po dniu będziemy dziękować Wam wysyłając najciekawsze inspiracje pomysłów na życie, które będziemy w stanie gdzieś dostrzec.
  Bo życie to najcudowniejsza z rzeczy, która spotyka nas wszystkich od momentu, gdy tylko przebudzeni otwieramy oczy. Dziś znowu to czuję i życzę Wam tego samego.

  Reply

 • Krzysztof Wiśniewski

  |

  Zostało już tylko 3 i pół dnia do zamknięcia tego etapu konkursu o blog roku 2013, a nasze http://abcdw.pl spada i spada i spada w rankingu. Byliśmy już w trzeciej dziesiątce, a teraz otwieramy piątą. Smutno mi się zrobiło, ale sam wielokroć tam mówię: pełnym życiem żyć będę wówczas, gdy z upadku podnosić się będę tak szybko że sam nie będę widzieć, że byłem w dołku. Ze smutkiem sobie poradzę, bo on siedzi we mnie i mam nad nim władzę, a poza tym … „pięciogwiazdkowe życie” zobowiązuje!

  Reply

 • Krzysztof Wiśniewski

  |

  Wprawdzie już tylko dwa dni zostały do końca etapu, to mamy pierwsze światełko w tunelu. Z ze strony 6 przesunęliśmy dzięki Waszym SMS na stronę 5 przeskakując o blisko 10 pozycji do góry. Choć reguły konkursu nie zmieniły się i nadal musimy być w pierwszej dziesiątce, to widać iż praca i aktywność nie idą na marne. Nadziei na szczęśliwe zakończenie nie tracę! Potrzebujemy jeszcze z 50 Waszych głosów!

  Reply

 • Krzysztof Wiśniewski

  |

  Właśnie dostałem świetna wiadomość od naszej Przyjaciółki Asi. 12 sms jest w drodze! Dzięki Asiu i podziękuj proszę bliskim i przyjaciołom 🙂

  Reply

 • Krzysztof Wiśniewski

  |

  Kolejne sms schodza mi z telefonu. Nie otrzymałem dotąd odmowy. Bardzo, bardzo dziękuję za pomoc.

  Reply

 • Krzysztof Wiśniewski

  |

  Właśnie jest aktualizacja wyników. Skoczyliśmy od północy na 15 pozycję. Jeszcze raz dzięki i jeszcze raz prośba o pomoc.

  Reply

 • Krzysztof Wiśniewski

  |

  Rozpoczynamy przedostatni dzień pracy nad promocją naszego bloga w konkursie na blog roku. Wyniki z dzisiejszej nocy pokazują, iż udało nam się utrzymać pozycję, zebrać siły i być gotowym do pracy dziś. Teraz Wasz ruch.

  Reply

 • Krzysztof Wiśniewski

  |

  Zostań ambasadorem „Pięciogwiazdkowego życia”. W końcu, należy się ono każdemu z nas!
  Zostały nam tylko 24 godziny do końca okresu zbierania
  głosów poparcia na nasz blog http://abcdw.pl na blog roku
  2013, a nadal brakuje nam około 150 SMS. Pomóż, pogadaj ze znajomymi, wyślij
  im maile lub powiadomienia na facebook, google+ lub twitter: „SMS (za 1.23) o treści B00071 na numer
  7122”.
  Pełną informację, na co idzie kasa znajdziesz w blogu: http://abcdw.pl/blog-roku-2013/ . Po
  prostu potrzebujemy pomocy Twojej i Twoich przyjaciół. Nasi znajomi już
  wysłali. Bardzo, bardzo pilne. Daj znać, ile SMS udało się wysłać.
  Udostępnij ten wpis na swojej tablicy. Choć w ten sposób przyczyń się do sukcesu „Pięciogwiazdkowe życia”!

  Reply

Pozostaw komentarz

%d bloggers like this: