Najlepsze inspiracje
zamiast gotowych rozwiązań.

Nowe

Pięciogwiazdkowy dzień :)

Ogłoszenia parafialne

Krzysztof Wiśniewski

Blog roku 2013. Głosuj na nas

2014-01-31

Oddaj swój głos na nasz blog pięciogwiazdkowe życie w konkursie blog roku 2013 wysyłając SMS o treści: B00071 na numer 7122. Dzięki Tobie 1,23 zostanie przekazane na zbożny cel i wzrosną na szanse na awans do kolejnego etapu konkursu.

Krzysztof

 

Krzysztof Wiśniewski

Nowe wpisy będą pojawiać się o 18

2014-01-27

Staram się codziennie dodać półstronicowy cytat z inspirującej książki. Doświadczenie ostatnich dni pokazuje, iż najchętniej są one przez Was czytane po południu. Postaram się, by publikacje od poniedziałku do piątku miały miejsce o 18 zaś w sobotę i niedzielę o 10. Zapraszam do lektury.

Krzysztof

 

Krzysztof Wiśniewski

Tydzień z tematyką planowania

2014-01-20

Rozmawiając wczoraj z Dorotą na temat naszej aktywności na blogu z ciekawością wsłuchałem się w jej propozycję, byśmy w następnym tygodniu skupili uwagę na tematyce planowania zadań. Wprawdzie sądzę, że temat jest zbyt obszerny i skłonny jestem poświęcić na to cały luty, ale chętnie wysłuchamy Waszej opinii i przede wszystkim, chcę Was prosić o wysyłanie nam, choćby w dyskusji pod tym tekstem, na facebooku lub google+ pytań, propozycji tematów, wątpliwości itp. Pozwoli nam to lepiej przygotować treść wpisów i precyzyjniej dobrać inspiracje literaturowe.

Krzysztof

 

Krzysztof Wiśniewski

Żebrolajki. Dodaj nas do ulubionych.

2014-01-20

Nie doceniałem mediów społecznościowych. Dziś, blisko połowa przekierowań na nasz blog pochodzi z facebooka i google+. Naprawiając błąd dzieciństwa, proszę Was o dołączanie do grupy naszych znajomych (okno z prawej). Dzięki temu pomożecie nam w dotarciu do szerszej grupy czytelników. Z góry dziękuję.

Krzysztof

 

Pozostaw komentarz

%d bloggers like this: