abcdw

ABCDW - Firma rodzinna
szkolenia, coachingi, mentoring, HR biznes partner - kontakt@abcdw.pl, +48 509 559 009

Cztery kolory działalności

Patrzymy na potrzeby rozwojowe kadr naszych klientów z różnych perspektyw: prowadzimy badania, wspieramy jako HR biznes partnerzy, prowadzimy szkolenia i integracje oraz inspirujemy liderów

Badania

Są na świecie ludzie, którzy mniej lub bardziej hobbystycznie mierzą prędkość lotu piłki tenisowej. Inni określają geometrię Plutona. My też badamy różne zmienne. Bo czemu nie, skoro jest taka potrzeba? 

Skupiamy się na ludzkich możliwościach. Szukamy mocnych stron. Podpowiadamy, jak je wzmacniać i eksponować, niczym dumny paw. 

Po drugiej stronie potrafimy określić, nad jakimi obszarami warto jest pracować, żeby spełniać się w oczekiwaniach chwili. Oferujemy: badania kompetencji metodą 360 stopni, sesje Development i Assessment Center, badanie osobowości DISC, badania na role zespołowe Belbina, rozwoju HOGAN, predyspozycji zawodowych oraz typów motywacyjnych. 

Kiedy ktoś zapyta: Ej, ale jaki jest Wasz atut? Odpowiedź jest oczywista: po każdym badaniu przygotowujemy prosty, czytelny i schludny raport, a co?  Niech cieszy intelekt i oko ; )

 

Wsparcie HR

To nie jest tak, że jeśli ktoś jest inny niż my, to mamy prawo go odrzucić, odciąć się i przestać z nim współpracować. Nie obwiniamy. Nie szukamy usprawiedliwień. Szukamy sposobów pomagających się porozumieć. 

Oferujemy pełne wsparcie miękkiego HR w małych i średnich firmach. Można powiedzieć, że jesteśmy pracownikami wielu przedsiębiorstw! Czujemy się pełnoprawnymi członkami każdego zespołu, do którego jesteśmy zapraszani. 

Chętnie dzielimy się pomysłami, doświadczeniem i … piernikami z Torunia. Kiedy mówimy o kliencie używamy słów: U Nas w …, szybko się przywiązujemy, budujemy zaufanie i lojalność, i cały czas cieszy nas wspólna praca.

 

Szkolenia i integracje

Na początku pytamy tylko: bawimy się na miejscu, czy jedziemy nad morze? 

Kochamy morze. Morze jest super! Jeśli wolicie góry też jakoś się z tym pogodzimy. Najwyżej nie będziemy się wybierać na pieszą wycieczkę na szczyt. 

Wszystkie pomysły naszych Klientów są super. Mamy też nadzieję, że każdy da się zainspirować naszym pomysłom. Możemy wspólnie budować mosty łączące ludzi, rozwiązywać zagadki, szukać nieszablonowych rozwiązań albo usiąść i porozmawiać o tym, co nas łączy, a czym się różnimy i dlaczego, właśnie dzięki temu, nie jest nudno.

Przywództwo

Żeby być w czymś świetnym, najlepiej po prostu się tego nauczyć! Uważamy, że dojrzałe przywództwo jest jednym z najważniejszych czynników, pozwalających się rozwijać i być konkurencyjnym w biznesie.

Zapraszamy do wspólnego zdobywania wiedzy, umiejętności i doświadczeń na szkoleniach, warsztatach i treningach.

Możemy wspólnie zgłębiać tajniki zarządzania w trakcie Akademii Lidera, pracować nad osobistą efektywnością na szkoleniu z Zarządzania Czasem, wypracować sobie swoje recepty Radzenia Sobie ze Stresem albo odpowiedzieć na pytanie: Jak Podejmować Dobre Decyzje? 

Posiadane certyfikaty pozwalają nam wspierać mentoringowo i coachingowo każdy aspekt życia zawodowego.

Dostrzegasz obszar, w którym możemy wspierać twój biznes?
kontakt@abcdw.pl