abcdw

ABCDW - Firma rodzinna
szkolenia, coachingi, mentoring, HR biznes partner - kontakt@abcdw.pl, +48 509 559 009

O nas

Jesteśmy firmą rodzinną działającą od 2008 roku, zbudowaną na silnych relacjach i myśleniu biznesowym. Przenosimy do pracy to, co najcenniejsze w naszym codziennym życiu: zaufanie, potrzebę ciągłego uczenia się i dzielenia się doświadczeniem.
Pokazujemy, jak można tworzyć zdrowe relacje biznesowe, jak komunikować się otwarcie, jak przewodzić ludziom. Słuchamy, poznajemy sytuację. Potem towarzyszymy naszym Klientom w szukaniu pomysłów na najlepsze rozwiązania, bo tylko oni wiedzą, czego naprawdę potrzebują. Tylko oni znają wszystkie uwarunkowania wpływające na ich funkcjonowanie. Inspirujemy do efektywnego działania.

Dorota w pracy u klienta
Jakub w pracy u klienta

Misja

Naszą misją jest towarzyszenie ludziom w poszukiwaniu najskuteczniejszych biznesowo rozwiązań oraz czerpaniu radości z pracy. Dlatego dzielimy się pasją, wiedzą i doświadczeniem. Dążymy do tego, żeby najprostszą drogą osiągać cele, bo wierzymy, że prostota i harmonia są miarą dojrzałości i dobrego życia.

Jak ją realizujemy?

Prowadzimy: projekty doradcze, usprawnieniowe, wdrożeniowe, rozwojowe, badawcze i coachingowe. 

W zakresie naszego działania znajdują się: szkolenia miękkie dla kadry zarządzającej i zespołów pracowniczych (szeroko pojęte zarządzanie ludźmi, osobista efektywność, skuteczna sprzedaż, budowanie relacji z klientem, współpraca w zespole, radzenie sobie w trudnych sytuacjach interpersonalnych, zarządzanie projektami, trening antystresowy, trening asertywności, rekrutacja, onboarding, outplacement). Prowadzimy też badania kompetencji pracowniczych, opinii, satysfakcji i zaangażowania pracowników, AC, DC, grupy fokusowe, coachingi i mentoringi dla kadry menedżerskiej i specjalistów.

Firma rodzinna

Dorota Wiśniewska

Dorota Wiśniewska

Nabrałam wielkiego doświadczenia w jeździe pociągami po całej Polsce. Na miejscu też się nigdy nie nudzę, bo ciągle trenuję!

Joanna Jankowicz-Wiśniewska

Joanna Jankowicz-Wiśniewska

Mam skrajnie wysokie poczucie odpowiedzialności za to, co mówię ludziom, więc nie opowiadam żadnych banialuk. Wyłącznie twardy kontent.

Jakub Wiśniewski

Jakub Wiśniewski

Szkolę i żyję zgodnie z zasadami otwartej komunikacji, żeby nikt mi nie zarzucił, że szewc bez butów chodzi.

Teraz, gdy znasz nas lepiej, może chcesz się z nami spotkać? kontakt@abcdw.pl